Cazinouri din Romania: Bonusuri, Reclamatii, Recenzii - CAZINOZ.ro

Romania s-a calificat la semifinalele Betano Masters Europe de la CS: GO! Bravo, Nexus Gaming!

Calificarile pentru semifinale s-au facut deja, iar Nexus Gaming va reprezenta Romania la Betano Masters Europe CS: Go. Vizioneaza meciul uimitor dintre echipa noastra si cei de la BIG Academy, reprezentatii Germaniei, de la ora 17:00. Va fi o batalie pe cinste! Nu o rata!


Afla cine este cel care va merge in continuare in urmatoarea etapa. Dintre toti participantii, Nexus Gaming sunt neinfricati! Au reusit sa castige fiecare harta in parte pe tot parcursul turneului si, in plus, au si cea mai buna diferenta de scor comparativ cu restul participantilor. Probabil ca aceste sunt motivele pentru care echipa noastra se afla printre preferate. Totusi, trebuie sa stii ceva si despre adversari. Nici ei nu se lasa mai prejos, reusind sa castige grupa A a masterului care face parte din Game Agents. Nexus Gaming are o cota de 1.35x pe Betano, fiind una dintre cele mai bune echipe ale acestei competitii.

 

 

Si asta nu e tot! Distractia continua de la ora 20:30 cu echipa Unicorns of Love (cota de 1.75x) care, se va confrunta cu Giants Gaming (2.00x). Finala are loc pe 15 iulie 2020! Pregateste-te sa o vizionezi live din confortul casei tale incepand de la 20:30! O poti urmari pe canalul oficial de YouTube Betano Romania. Fii pe faza! Timpul trece! Oare cine va castiga? Ne va ramane de vazut!

Pe langa acest eveniment dedicate in totalitate CS: Go, Betano te va surprinde cu turnee Dota II, League of Legends, Overwatch, StarCraft si multe altele. In functie de evenimentele preferate, plaseaza-ti biletul si bucura-te de potentialele castiguri!

Nu uita sa ne urmaresti abonandu-te la newsletter-ul nostru GRATIS sau pe pagina oficiala de Facebook. Doar asa poti sa fii la curent cu cele mai noi aparitii de jocuri, bonusuri si sfaturi venite din partea pariorilor pentru jucatorii pasionati ca tine.

Parerile, comentariile despre articol?

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Subscribe for Email Updates

Add a descriptive message telling what your visitor is signing up for here.

Marketing by